תרבות פנאי
בית עיצוב

עיצוב חדר ילדים – ככה עושים את זה

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

עיצוב חד הילדים היא מטלה לא פשוטה במראה הראשוני, אך באותה הנשימה לא ניתן להתעלם כי מדובר על אתגר מרגש במיוחד שכן, רגע לפני שאתם רצים לרכוש מד גובה לילדים אותו תמקמו ליד דלת החדר למעקב שוטף של גובה ילדיכם, החלטנו לרכז עבורכם למאמר הבא את הטיפים שיסייעו לכם להפוך את חדר הילדים למעוצב וססגוני במיוחד. אז מאיפה מתחילים?

1.עיצוב שמתאים לכולם – במידה וזוהי הפעם הראשונה בה אתם מעוניינים לבצע עיצוב חדר ילדים וזהו הילד הראשון שלכם, חשוב לוודא כי אתם בוחרים בקונספט שיתאים גם לילדים הבאים שעתידים לבוא, במידה ואתם אכן מתכננים ילדים נוספים. למעשה, הורים רבים מעדיפים שהילדים שלהם ישנו יחד באותו החדר, גם אם ישנם חדרים נוספים במרחב הביתי שכן, הדבר תורם באופן משמעותי להתפתחותם של הילדים. אי לכך, עליכם לוודא כי העיצוב של החדר אכן מתאים לשני המינים, ולכל ילד שעתיד לבוא. 

2.פתרונות אחסון – דבר נוסף וחשוב לא פחות שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב חדר ילדים הוא פתרונות האחסון. עליכם לזכור כי ילדים נוטים לאגור דברים בלי סוף, וכאשר הדבר מגיע לצעצועים שלהם, הרי שאחד הדברים החשובים ביותר הוא שתהיה להם האפשרות לאחסן את כל מה שהם אספו עד כה. מעבר לצעצועים, לילדים יש לא מעט בגדים, מהסיבה הפשוטה שבמרבית המקרים אנו נוטים לרכוש להם מראש את המידה הבאה. אי לכך, מומלץ להשקיע רבות מאחורי המחשבה שסובבת סביב פתרונות האחסון בחדר הילדים. 

3.פלטת צבעים – כאשר אתם בוחרים את פלטת הצבעים שתקבע את הקו העיצובי המנחה בחדר הילדים, מומלץ לקחת בחשבון מספר עקרונות מפתח חשובים שיעניקו לכם את האפשרות ליצור הרמוניה ואווירה נעימה בחלל. ההמלצה שלנו תהיה להרכיב פלטת צבעים משניים עד לשלושה גוונים בסיסיים, בעוד כי מומלץ לבחור צבע אחד דומיננטי יותר, לצורך יצירת עניין, ניגודיות וצבעוניות בחלל. כמו כן, לפלטת הצבעים אותה בחרתם תוכלו להוסיף מגוון גוונים שונים, כל עוד אתם שומרים על הקו העיצובי המנחה עליו החלטתם מראש. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך