תרבות פנאי
בית עיצוב

תיקון שעונים עתיקים – המדריך המלא

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

מדריך זה ילמד אתכם כיצד לתקן שעונים עתיקים. מדריך זה ילמד אותך כיצד לתקן את הבעיות הנפוצות ביותר שעולות עם תיקון שעונים עתיקים. מדריך זה ילמד אתכם כיצד לבצע את כל התיקונים בעצמכם, כך שלא תצטרכו לשלם לשען מקצועי.

אם השעון שלך לא מתקתק או לא פועל כמו שצריך, זה המדריך בשבילך.

הבעיה הנפוצה ביותר שיש לשעונים עתיקים היא הסוללה. הרבה אנשים לא יודעים איך להחליף את הסוללה בשעון שלהם ובסופו של דבר פוגעים בו. מאמר זה מספק לך את כל המידע שאתה צריך על איך להחליף את הסוללה הישנה שלך בחדשה.

שעון הוא פריט אישי שרבים מאיתנו לוקחים איתנו לכל מקום אליו אנו הולכים. זו דרך לעקוב אחר הזמן, אבל זה גם אביזר שיכול להצהיר על הסגנון והטעם האישי שלך. אם יש לך שעון ישן ויקר ערך שאתה רוצה לשמור במצב בתולי, אז תצטרך ללמוד כיצד לתקן אותו.

ההיסטוריה של השעונים ארוכה ומרתקת, עם הרבה סגנונות ועיצובים שונים. ההיסטוריה של שעונים עתיקים אינה שונה. זה היה תחביב פופולרי במשך עשרות שנים, עם אנשים בכל רחבי העולם משחזרים את השעונים הישנים שלהם וגורמים להם לזרוח שוב. עם זאת, יש כמה דברים שכדאי לדעת לפני שתתחיל בפרויקט השיקום שלך.

ראשית, וודא שאתה יודע איזה סוג שעון יש לך. ישנם מאות סוגים שקיימים, לכל אחד סט דרישות משלו בכל הנוגע לעבודות שיקום. לדוגמה, אם לשעון שלך יש קנה קפיץ ראשי בתוכו שצריך להחליף, אז תצטרך למצוא את קנה הקפיץ הראשי בגודל הנכון.

תיקון שעונים עתיקים הוא תהליך יקר הדורש שנים של ניסיון ומומחיות. עם זאת, עם העלייה בפופולריות של שעונים אלה, יותר אנשים מנסים כעת לתקן את השעונים שלהם במקום זאת.

ממה צריך להיזהר כשמדובר בתיקון שעון

כאשר מדובר בתיקון שעון, חשוב לדעת מה לחפש. לדוגמה, כדאי לבחון את מארז השעון ולוודא שהמארז אינו סדוק. אם אתה מוצא סדק במארז, עליך להחליף אותו בחדש.

דבר נוסף שכדאי לזכור הוא שיש סוגים מסוימים של שעונים שקשה יותר לתקן מאחרים. לדוגמה, אם לשעון שלך יש תנועה אוטומטית, אז זה יהיה מאתגר יותר לתקן מאשר אם השעון שלך היה מבוסס קוורץ או אפילו סוללה.

דבר נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא את המיקום שלך, אם החלטת לתקן את השעון שלך אצל בעל מקצוע יש חשיבות גדולה למיקום מעבדת התיקון. לדוגמא אם אתה גר באיזור השרון סביר להניח שתחפש בגוגל תיקון שעונים רעננה.

בקניית שעון חדש, ודאו שהמוכר יגיד לכם איזה סוג תנועה יש לו כדי שתוכלו לבחור איזה סוג תיקון יהיה קל יותר לשעון שלכם.

תיקון שעונים הוא תהליך מסובך, ויכול להיות קשה להבין מה לעשות. מאמר זה ידון בדברים שכדאי להיזהר מהם בעת תיקון שעון.

– כאשר יש ספק, עיין במדריך ההוראות

– השתמש תמיד בכלי מיוחד עבור כל פונקציה

– לעולם אל תשתמש בחפץ מתכת כלשהו כדי לפתוח את המארז

מאמר זה יספק לכם טיפים כיצד לתקן שעון מבלי לשבור אותו.

טיפים למניעת שבירת השעון:

– הנח את השעון על משטח ישר בעת העבודה עליו

– הימנע משימוש בכלי מתכת על כל חלק של השעון שאינו מתכת

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך