תרבות פנאי
בית עיצוב

מחשב נייד מומלץ לילדים ועוד מתנות ב-2022

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

מחשב נייד מומלץ לילדים כדי לשפר את סיכויי הלמידה שלהם, להיעזר בחיבור לאינטרנט בהכנת שיעורי הבית, ולתרגל מיומנויות טכנולוגיות. ילדים צעירים זקוקים לאינטראקציה חברתית מעשית ולחקירה עם עמיתים ומטפלים על מנת ללמוד, סטנדרט שהפך להיות חשוב וברור במהלך המגיפה העולמית.

אבל הורים שמחפשים מכשיר דיגיטלי כמו שעון חכם לילדים, למטרות משחק או למידה במהלך ביצוע משימה כלשהי, חשוב להבין שזה בסדר גמור. הנה כמה מהמכשירים שמתאימים כמתנות לילדים בשנת 2022. רוב המתנות האלו אינן דורשות השגחת הורים, ואלו שכן, מגיעות עם בקרת הורים מוצקה שמאפשרת לכם להגביל את השימוש של הילדים למספר שעות בשבוע.

הטאבלט הכי קל אבל גם הכי משוכלל

הורים לילדים צעירים יכולים לקנות להם מוצרים טכנולוגיים כמו טאבלטים שמוכוונים לילדים בזכות עמידותם, המחיר הזול שלהם וקלות השימוש בהם. השנה, המונח "ילד" מכסה טווח רחב של גילאים, ויש היום כמה גרסאות של טאבלטים ומחשבים ניידים מומלצים לילדים.

בחירת הסוג הטוב ביותר של מחשב נייד מומלץ לילדים בגיל שש מבוססת על רמת המיומנות שלהם בשימוש במחשב.

אם הילד הגדול שלכם צריך מהירויות מעבד מהירות עבור אפליקציות, ניתן לרכוש את המחשב המתאים שמקל על ההורים לעקוב אחר הצריכה, לסנן תכנים ולהגדיר מגבלות זמן שימוש. חלק מהמחשבים כוללים גם מארז יציב ועמיד ואחריות החלפה ללא דאגות למשך שנתיים.

טלפון הילדים הטוב ביותר

לפי ההיגיון הבסיסי, הטלפון הטוב ביותר שכדאי לתת לילדים הוא טלפון ישן שכבר יש להורים, מה שאומר שאם ההורים שדרגו לאחרונה את מכשיר האייפון שלהם, הם יכולים עכשיו להעביר הלאה את האייפון הישן שלהם לילדיהם.

המבנה הקומפקטי של האייפונים הישנים נהדר לידיים קטנות, ואין צורך לדאוג שהילד ינפץ את מכשיר הפלסטיק. מסך ה-OLED עדיין נראה מצוין, הסוללה מחזיקה מעמד כל היום, והמכשיר ימשיך לקבל עדכוני תוכנה עד אוגוסט 2023. חשוב רק להבין שאם המטרה היא לקנות מכשיר חדש, קצת קשה למצוא אותו במלאי כרגע. ואל תשכחו להגן עליו לפני שאתם מוסרים אותו.

טלפון וידיאו לילדים

בעבר, אנשים האמינו שמיותר להחזיק וידיאופון ייעודי. היום, כשיכולות הילדים לצאת הוגבלו מאוד, ניהול פורטל פייסבוק הוא מציל חיים. פורטל הפייסבוק גו של השנה משפר את הפורטל המקורי על ידי הפיכתו לנייד, שילובו עם אפליקציות כמו Google Calendar וזום, ותצוגה של פרופילים ביתיים שונים, כך שילדיכם יוכלו להשתמש בו מבלי להתקשר בטעות לבוס שלכם.

הסאונד והמצלמה החכמים קולטים את קולות הילדים ברעשי רקע ומתמקדים בתמונות הפנים גם כשהם מסתובבים. מכיוון שהמכשיר נייד, ילדים בגיל שש יכולים לשאת אותו בבית על מנת להציג את אוסף המשחקים שלהם, וההורים יכולים לקרוא לילדים ספרים עם תכונות מתקדמות בזמן הסיפור לפני השינה.

יש מסכים וזה בסדר אבל איך למגר מעט את התופעה?

קשה עד בלתי אפשרי מהילדים שלנו להיחשף למסכים באופן כזה או אחר. בעוד הורים רבים מנסים להילחם בתופעה, אחרים הבינו כי זה המצב, זה העידן בו אנחנו חיים ואין מנוס מזה. הטיפ שלנו הוא לקבל את הקדמה ולשלב אותה בחיי הילדים שלנו אבל במינון. כלומר אם נדע איך לפקח על המצב, להגביל את הילדים שלנו גם מבחינת התכנים (לפי גיל) וגם מבחינת הזמן, מצד אחד הילדים שלנו יוכלו להנות וגם ללמוד מהצפייה במסכים, מצד שני יהיה להם גם את הזמן לפעילויות חברתיות אחרות, להעשרה, חוגים וזמן איכות איתנו ההורים.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך