תרבות פנאי
בית עיצוב

איטום גגות – חשוב שתדעו

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

רבים הם האנשים אשר נוטים להמעיט בחשיבות העליונה של איטום גגות. זאת בעוד כי מדובר על תהליך שנועד על  מנת למנוע מצבים של דליפות בלתי רצויות בעונת החורף. במילים אחרות – במידה ואתם מעוניינים לישון ברוגע במהלך עונת החורף, אז חשוב שתדעו כי ישנו פתרון אידיאלי לבעיית דליפות המים, שנפוצה במיוחד בעונת החורף הקרירה של מדינת ישראל, והוא נקרא איטום גגות. למעשה, כל מה שצריך לעשות זה לאטום את גג הבית באמצעות חומרי איטום ייעודיים שעמידים בפני גשם ושאר תוצרי הלוואי של עונת החורף. כמו כן, מיותר לציין כי מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית שתסייע לכם לבצע את המטלה בצורה המקצועית והיעילה ביותר. על כן, רגע לפני שאתם פונים לשירותיה של חברה שמספקת שירותי תיקון גגות רעפים בירושלים או בכל מקום אחר בארץ, הנה מספר דברים חשובים שצריך לדעת לפני שמתחילים בתהליך האיטום. 

 

רגע, מה לגבי עלויות?

כפי שאתם בוודאי מתארים לעצמכם, סוגיית העלויות משחקת תפקיד משמעותי בכל הסובב סביב רכישת חומר ייעודי לצורך איטום גגות. למעשה, במידה ואתם לא מעוניינים לשלם מחיר מופקע עבור רכישה של חומרי איטום, ההמלצה שלנו תהיה לעשות סקר שוק מעמיק שיעניק לכם את האפשרות להבין את קשת המחירים הרחבה בענף, טרם פנייתכם לחברה שתספק עבורכם את השירות. את הבדיקה תוכלו לעשות באמצעות שיטוט קצרצר באינטרנט, או לחילופין באמצעות התייעצות עם מכרים שלכם שפנו לשירותיה של חברה המספקת שירותי איטום גגות בזמן האחרון. כמו כן, חשוב לזכור כי כל חנות נוהגת לבצע תמחור שונה, בעוד כי לא פעם ניתן להבחין בהפרשים משמעותיים במחירים בין חנות לחנות. 

 

לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר!

דבר נוסף וחשוב לא פחות שיהיה עליכם לבדוק לפני שאתם מתחילים בתהליך האיטום, יהיה לשאול אודות סוגי החומרים בהם מבצעת שימוש החברה אליה פניתם. זאת בעוד כי בעידן המודרני של היום קיימת שורה רחבה של חומרי איטום, כך שמומלץ להעניק תשומת לב רבה לכל הסובב סביב סוג החומר בו מתבצע שימוש לצורך איטום הגג שלכם. בסופו של יום, עליכם לזכור כי במידה ולא תדעו באיזה חומר יתבצע שימוש, הרי שאתם עשויים להגיע למצב בו החברה שמטפלת במטלת האיטום תבצע שימוש בחומר זול שיחזיק מעמד לפרק זמן קצר של חורף אחד או לחילופין חורפים בודדים. עליכם לזכור, כי חומר איכותי לביצוע איטום גגות הוא חומר שיוכל לשרת אתכם במשך שנים רבות, באופן שיאטום את הגג שלכם בצורה ראויה, גם בעונות החורף הקשות ביותר, ואילו חומר זול עלול להחזיק חורף אחד בקושי, ולהוביל לדליפות שלא תצפו להם. בשורה התחתונה, אין להמעיט בחשיבות חומר הגלם, ואפילו לא לרגע אחד. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך