תרבות פנאי
בית עיצוב

כתר לשיניים

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

השיניים שלנו צוברות נזקים במהלך השנים, זה יכול להיות תהליך של עששת שגורם לפגיעה של השן ויכול להיות שבירת שן בגין נפילה או התנגשות. בכל מקרה חשוב לדעת – ניתן לשפר את מראה הפה ולהשלים את החיוך באמצעות כתר לשיניים. הכתר מכסה את כותרת השן כולה ומאפשר לנו לחייך חיוך טבעי ויפה! אז אם הפה שלכם ניזוק ולא נראה טוב, אין סיבה להשלים עם המצב, אפשר לטפל בשיניים ולטפח אותם כדי ליהנות מחיוך אסתטי ויפה!

כתר לשיניים – על הטיפול ועל הצורך

אם נשברה לכם שן, אם יש לכם שן שהצבע שלה נפגם והיא לא נראית טוב, אם יש לכם שן שהצריכה טיפול שורש – תזדקקו ככל הנראה גם לטיפול כתר לשיניים. טיפול זה נועד להשלים את השן הפגועה, למנוע נזקים נוספים בה או בשיניים הסמוכות לה, וכמה חשוב – לספק מענה אסתטי לפה של המטופל. הטיפול אינו מורכב והוא מתחיל תמיד בטיפול בשן עצמה. בין היתר מנקים את השן ואת התעלות סביב מעששת, משייפים את כותרת השן כדי שאפשר יהיה לקבע על השן את הכתר, ולאחר מכן מחברים את הכתר לשן. ניתן לבצע אלחוש מקומי כדי להקל על הכאב ולספק למטופל חווית טיפול נעימה וקלה יותר – לבחירת המטופל ובהתאם למורכבות הטיפול כולו.

סוגים שונים של כתרים לשיניים

חשוב לדעת שיש סוגים שונים של כתרים לשיניים. בעבר הכרנו כתרים ממתכת. הכתרים הולבשו על השן וסיפקו מענה רפואי, אך מבחינת המראה – הם בהחלט בלטו והיו ניכרים לעין. כולנו יודעים איך נראה הפה כאשר שיניים כסופות מבצבצות ממנו… כיום יש פתרונות מתקדמים וטובים הרבה יותר. יש כתרים שמיוצרים משתי שכבות, שכבה פנימית מתכתית ומעליה שכבה קרמית. כמו כן ניתן לבחור לבצע כתר לשיניים מחומר קרמי בלבד, חומר זה מדמה באופן טבעי ביותר את מראה ואת מרקם השן, והתוצאה היא מראה אסתטי ויפה. כמו כן מוצעים כיום כתרי זירקוניה שלהם יתרונות נוספים שהופכים אותם למועדפים על מטופלים רבים.

כתר לשיניים אצל רופא מומחה בלבד

כל טיפול שיניים הוא עניין רגיש, לא נעים ואפילו כואב. חשוב לתת את הדעת לבחירת רופא שיניים מוצלח, מקצועי ומומלץ. מחד חשוב לנו להיות בטוחים שהרופא מיומן ומסוגל לבצע את הטיפולים כראוי, מאידך אנו מצפים שהרופא יהיה רגיש ויבצע את הטיפול תוך התחשבות בתחושות ובכאב של המטופל. רופא מנוסה ומקצועי שתקבלו עליו המלצות ממטופלים הוא הרופא שיוכל להעניק לכם טיפול מקצועי ועמיד שתהיו מרוצים ממנו.

מרפאת שיניים מומלצת עבור כתר לשיניים

צריכים לבצע טיפולי שיניים? עומדים לצפות את השן בכתר? אתם מוזמנים להכיר את מרפאת drzelig.co.il כאן תפגשו אנשי מקצוע ברמת מומחיות גבוהה ותוכלו לקבל טיפולי שיניים מקצועיים, עמידים, אסתטיים ומתקדמים ביותר.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך