תרבות פנאי
בית עיצוב

עיצוב

עיצוב משתלב ונוגע בכל תחום בחיינו, בין אם זה עיצוב הבית שאנו חיים בו, המשרד בו אנו עובדים או אפילו האתר בו אנו גולשים. לעיצוב יש השפעה חזקה ומוכחת על מצב הרוח שלנו ואפילו הבריאות שלנו. צבעים יכולים להשפיע על המצב האנרגטי שלנו ומיקום רהיטים בבית עשוי להשפיע על השקט הנפשי שלנו.

למשל אגירת חפצים והעמסת חלל המגורים עשויה לגרום לאי נוחות ושקט, הפרעות קשב ורכוז ותחושת רגזנות. אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם למקום נעים יותר ומרגיע תוכלו למצוא כאן מגוון כתבות בנושא עיצוב הבית. אילו צבעים משפיעים על מצבי הרוח שלנו לטובה. אתם בשיאו של שיפוץ? קראו על מיקום נכון של רהיטים בחלל המגורים וחדרי השינה.

אל תזלזלו בעיצוב מכיוון שהוא הרבה מעבר לדקורציה ומותרות, העיצוב כבר הוכח כמשפיע על בריאותינו הנפשית. צבע ותכנון נכון של חלל העבודה יכול לתרום לפרודוקטיביות ורמת ריכוז גבוהה יותר ומניעת הסחות דעת. תמצאו כאן המלצות על מגוון בעלי מקצוע: אדריכלים, מעצבי פנים, מעצבי מעטפת המבנה ועוד׳.

עיצוב

מערכת פופ אפ בעולם הבידור

צפיתם פעם באמריקן איידול? צפיתם פעם בטקס חלוקת האוסקר? ברור שכן! וברור שגם שמתם לב, אולי לא במודע, למערכת הפופ אפ שעומדת תמיד ברקע ומאפשרת להציג תכנים. זכור לי

לכתבה המלאה »