תרבות פנאי
בית עיצוב

עיצוב בית אקלקטי

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

סגנונות עיצוב שונים מוכרים לנו כיום, כאשר אנו עומדים לעצב את הבית יש בפנינו מגוון אופציות לבחירה. אחת הפופולאריות נקראת בשם עיצוב בית אקלקטי. מה מיוחד בסגנון העיצוב הזה? למי זה מתאים? על כך במאמר שלפניכם.

עיצוב פנים אקלקטי, מה זה?

המונח אקלקטיציזם מתייחס לאמנות שמשתמשת במוטיבים הקיימים בתרבויות מגוונות ובשלל סגנונות, ויוצרת את השילוב ביניהם. בפן המילולי המונח מתייחס לבחירה של הטוב ביותר. בעיצוב בית אקלקטי אנו בוחרים לשלב בעיצוב הבית אלמנטים וסגנונות שונים בכפיפה אחת, כדי ליצור את התוצר המושלם והרצוי לפי טעמנו ורצוננו.

שילוב של הטוב ביותר בעיצוב הבית

בעיצוב הבית חשוב לשלב את הטוב ביותר, הן מבחינת בחירת חומרים וצבעים, והן בבחירת סגנונות משולבים שייצרו בשיתוף פעולה את התוצר המוגמר כפי שאנו רוצים שהוא יהיה. עיצוב פנים מקצועי מאפשר לנו לבחור בפינצטה את האלמנטים שייקחו חלק בעיצוב, ומוביל אותנו לתוצאה המדויקת והרצויה לנו בהתאם לכל הפרמטרים שהצבנו בראשית התהליך. עיצוב אקלקטי אינו מחויב לסגנון מסוים ולא חייב להיות עקבי בבחירות השונות.

עיצוב אקלקטי לאנשים אקלקטיים

כל אדם הוא שילוב של כל כך הרבה רכיבים, חוויות, זיכרונות, תכונות, כישרונות וידיעות. בגלל שאנחנו משלבים בתוכנו כל כך הרבה, מתאים לנו לעצב גם את הבית בסגנון כזה. מה שאומר שאם אתם אנשים שרוצים לתת ביטוי לאקלקטיות שבתוכם, אם אתם רוצים לתת ביטוי למה שאתם, גם בעיצוב הבית -עיצוב אקלקטי מתאים ביותר עבורכם. הוא יאפשר לכם לתת ביטוי לתחומי עניין, לתחביבים, לזיכרונות וגם לחפצים כאלו ואחרים שמלווים אתכם מהעבר.

התאמה מדויקת לצרכים ולסגנון

בעיצוב פנים חשוב ביותר להתאים את העיצוב ואת האלמנטים השונים לתכונות ולאופי של בני הבית. כדי לשלב נכון את המרקמים ואת האלמנטים בעיצוב הבית, חשוב מאוד להכיר היטב את הצרכים של הדיירים, להבין מה הם מביאים איתם ומהם תכונות האופי שלהם, מה הם רוצים להדגיש בבית, ומה נכון שלא לבטא – את כל אלו משלבים בעיצוב האקלקטי, כך יוצרים מהדירה בית, כך נותנים אמירה אישית לכל האלמנטים ומרכיבים את העיצוב המושלם שאין מתאים ממנו לחיים האישיים של הלקוח.

מעצבת פנים שתלווה אתכם בתהליך העיצוב

לא כל מעצב פנים צבר מומחיות ויכולות גם בתחום העיצוב האקלקטי. מסיבה זו חשוב מאוד לאתר את איש המקצוע שמכיר את סגנון העיצוב ויודע לקחת את זה צעד קדימה, כדי ליצור עבורכם את הבית המעוצב והמתאים לאופי, לצרכים ולאמירה האישית שלכם. אתם מוזמנים להכיר את meravsade.co.il, מעצבת פנים שמציעה שלל סגנונות ושילובים, מה שהופך את הבית שלכם ליצירה מופלאה ומגוונת, יצירה שכוללת בתוכה שילובים מיוחדים וחיבורים מפתיעים בין סגנונות, חומרים, אלמנטים וצבעים. זה מה שאתם, כך הבית שלכם יכול להראות. האם יש חווית מגורים טובה מזו?

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך