תרבות פנאי
בית עיצוב

עיצוב גינה בבית פרטי

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

אין הרבה תהליכים תכנוניים מורכבים ומאתגרים כמו זה של תכנון ובניית בית פרטי. כאשר ניגשים לתהליך הזה עלולים לחשוב בטעות שמדובר אך ורק בתכנון הבית עצמו, כלומר המבנה, החללים שבו והחלוקה הפנימית. לא מעט אנשים טועים לחשוב כך כאשר בפועל יש עוד לא מעט עבודה בתכנון ועיצוב הגינה או החצר. גם כאן צריך להשקיע לא מעט מחשבה וגם עבור תהליך זה נדרשים אנשי מקצוע שיש להם מומחיות ספציפית בדיוק בתחום זה. הניסיון שלהם הוא מה שיעשה את ההבדל ומה שבזכותו הגינה תיראה מושלמת ומתאימה בדיוק לצרכים והדרישות של הלקוח.

 

מה השלבים של תהליך עיצוב הגינה?

כיום יש אנשי מקצוע שזה בדיוק התפקיד שלהם – עיצוב גנים ונוף. הם יהיו בעלי ידע נרחב ואין סוף רעיונות שיתאימו לכל גינה, מרפסת או חצר ויוכלו לסייע הן מהפן הפרקטי של הגינה והן מהצד האסתטי והעיצובי. אחד הדברים שבהם הם יוכלו לסייע הוא תכנון פרגולה על פי הכיוונים של הגינה, כיוון קרני השמש והשעות שיש בריזה נעימה וכך אפשר יהיה ליהנות מהגינה בכל שעה של היממה. כיום יש לא מעט סוגים של פרגולות ולכן הבחירה עלולה להיות מבלבלת מאד. ברגע שיש איש או אשת מקצוע שמסייעים ומכוונים את הלקוח אל הרעיונות הטובים שיתאימו לו ולצרכים שלו – אין ספק שהבחירה תהיה נכונה.

 

עיצוב גינה בבית פרטי בהתאמה אישית

כל דבר שדורש עיצוב חייב להיות מותאם אישית ללקוח שעבורו הוא מבוצע. כל אדם שמתגורר בבית פרטי ורוצה ליהנות מגינה יפה, מטופחת וכזאת שמתאימה לו ותיראה בדיוק כמו שהוא רוצה צריך לעבוד בשיתוף פעולה עם מי שיש לו התמחות וניסיון בעיצוב גינות, מה שיבטיח ששלל הרעיונות שיהיו לו יימצאו מתאימים מאד ומתוכם הלקוח יוכל לבחור. כאשר מגיעים לביקור אצל קרוב משפחה, מכר או חבר ויושבים בגינה שלו אפשר מידע לשים לב אם מדובר בגינה שעוצבה על ידי אנשי מקצוע או שלא. שימת הלב לפרטים הקטנים היא שתעשה את ההבדל.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך