תרבות פנאי
בית עיצוב

ציוד למעבר דירה – כמה קרטונים תצטרכו?

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

מעבר דירה הוא בהחלט דבר מרגש, אך עם זאת, חשוב מאוד לציין כי מדובר על תהליך לא פשוט כלל, ובהתאם לכך – הרי שעליכם להיות ערוכים על מנת שתוכלו לוודא כי תבצעו את המעבר כהלכה ותוכלו לאפשר לעצמכם ליהנות מחוויה נוחה ככל הניתן כאשר תיכנסו אל הבית החדש שלכם. אולם, לא תמיד ברור כמה קרטונים צריך עבור מעבר הדירה וכיצד ניתן להשתמש בהם בצורה היעילה ביותר. ובכן, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. בכתבה זו, נסביר לכם כאשר מדובר על ציוד למעבר דירה – כמה קרטונים תצטרכו ונדריך אתכם כיצד תוכלו לתכנן את המעבר היעיל ביותר.

 

חישוב כמות הקרטונים הדרושה

כאשר אתם שואלים על ציוד למעבר דירה וכמה קרטונים תצטרכו חשוב מאוד להביא בחשבון מספר פרמטרים שיוכלו לעזור לכם לבחור את כמות הקרטונים בצורה מדויקת יותר. אז לפני שאתם מחפשים אחר מוצרי אריזה איכותיים כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר shop.getmoving.co.il חשוב מאוד לקחת בחשבון את מספר החדרים בדירה, ולאחר מכן לקחת בחשבון כמה אנשים חיים בה. חשוב לא פחות גם לקחת בחשבון את מידת העומס בדירה. יתר על כן, עליכם גם לחשוב האם תצטרכו לארוז תכולה חריגה, כזו אשר אינה אופיינית לדירה סטנדרטית, כמו למשל פסלים, מצלמות, אוסף ספרים וכדומה שכן, במקרים כאלו יהיה צורך בבחירה של ציוד למעבר דירה מעט שונה. 

 

חשוב להדגיש

בעת בה אנו מדברים על ציוד למעבר דירה תוכלו לצמצם את כמות הקרטונים הדרושה למעבר שלכם באופן משמעותי על ידי שימוש בשקיות ואקום עבור אריזת פריטים בעלי נפח גדול, פריטים כמו שמיכות פוך, כריות, ביגוד חורף כמו מעילים וכדומה. חשוב מאוד להיערך מראש גם עם סכין יפנית, נייר אריזה, שקיות, מרקרים (על מנת שתוכלו לעקוב בצורה יעילה אחר התכולה בכל ארגז) ועוד. מומלץ גם להיעזר במדבקות גדולות במספר צבעים, משום שכך בעצם תוכלו לארוז כל חדר בנפרד ולאחר מכן גם ליהנות מחווית פריקה נוחה ופשוטה פי כמה.

 

בשורה התחתונה

מעבר דירה ואריזות לקראת המעבר הם דברים לא פשוטים כלל. ובכן, בדיוק לשם כך הכתבה הזו קיימת שכן, בהינתן מעקב אחר הדגשים החשובים שציינו עבורכם – אין ספק כי תוכלו ליהנות ממעבר נוח וקל פי כמה, זאת על ידי בחירה נכונה של ציוד למעבר דירה. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך