תרבות פנאי
בית עיצוב

טיפים שכדאי לקרוא לפני שמבצעים הובלת רהיטים

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

צריכים לדעת כיצד תוכלו לבצע הובלת רהיטים בצורה נוחה ככל הניתן? עתידים לעבור דירה ולא יודעים היכן להתחיל? ובכן, הגעתם אל הכתבה הנכונה. במהלך כתבה זו, החלטנו לעשות לכם סדר בבלאגן ולהסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על הנושא של מעבר דירה, החל ממציאת חברת הובלות מקצועית שתסייע לכם ועד לדרכים בהן תוכלו לוודא כי מדובר על הצעת מחיר אטרקטיבית ומשתלמת. 

 

איך להתכונן למעבר?

  • קבעו ניתוק מראש – אין ספק כי לא נעים לשהות בבית "מרוקן" בו כל השירותים כדוגמת שירותי תקשורת או שירותי גז נותקו מראש. עם זאת, עוד לא יותר לא נעים להיות בקרבת טכנאים ובעלי מקצוע אחרים ביום המעבר עצמו, כך שעליכם לנתק מראש את כל השירותים השונים של ביתכם טרם ביצוע הובלת רהיטים אל הבית החדש. 
  • עבדו בצורה מסודרת – לארוז ולבצע הובלת רהיטים זוהי משימה לא פשוטה כלל. אולם, בהינתן מצב בו אתם מבצעים את המשימה המדוברת בצורה מסודרת ומאורגנת, אין ספק כי יכול להיות לכם קל יותר פי כמה. על כן, חשוב מאוד לארוז את כל הפריטים שלכם בצורה מסוימת שתאפשר לכם להיות מסודרים ומאורגנים לפניהם. ניתן לארוז את כל הרהיטים והפריטים שלכם ולסדר אותם על פי תכולה וקטגוריות או מנגד, ניתן גם לארגן את הארגזים על פי חדרים. 

 

איך בוחרים חברת הובלת רהיטים שתעזור?

  • בחרו חברה מוכרת – כאשר אתם בוחרים חברת הובלה גדולה ומוכרת, אתם בעצם בוחרים חברה המתנהלת עם נהלי עבודה מאורגנים היטב לצד תקנון בטוח וגלוי לכל, כך שבעת בחירה של חברה שכזו תוכלו להיות בטוחים כי מדובר על תהליך הובלת רהיטים שמתנהל בצורה הטובה ביותר הניתנת. 
  • חוזה עבודה – חלק בלתי נפרד מתכנון הובלת רהיטים הוא לחתום על חוזה עבודה עם החברה שתשכרו את שירותיה שכן, בהינתן חוזה מסודר תוכלו להיות בטוחים כי כל הרהיטים ושאר הפריטים שלכם בטוחים ואתם מכוסים במקרים בהם יקרה להם משהו. אין זה משנה עם מדובר על הובלות רגילות או לחילופין, על הובלות עם מנוף – בשני המקרים, חוזה עבודה שנחתם מבעוד מועד הוא תנאי מחייב והכרחי. 
פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך