תרבות פנאי
בית עיצוב

משלוח ארטיקים עד הבית – איך בוחרים ומאיפה כדאי להזמין?

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

בדומה לסיפורים רבים בתקופה האחרונה, גם הסיפור הזה מתחיל בתקופת הקורונה. תקופת הקורונה ולמעשה, תקופת הסגרים הראשונים, גרמה לעולם להתמודד עם הסיטואציה החדשה ולהתאים את עצמו למציאות החדשה שנולדנו לתוכה. עסקים רבים הבינו שכדי לשמור על רלוונטיות עליהם להסתגל לתקופת הקורונה ולהשלכות החברתיות והסביבתיות של תקופה זו. כך למעשה, האופציה של ביצוע משלוח ארטיקים הגיח לתוך חיינו. חברות הגלידה השונות הבינו כי אנשים נמצאים בביתם לאורך רוב שעות היום, ובדומה למסעדות רבות שהתאימו את עצמם ופתחו שירות משלוחים חדש, כך גם בעולם הגלידות – הבינו למעשה כי יש להתאים את עצמם לתקופה ולשלוח גלידות עד לבית הלקוח. בשורות הבאות נבין בדיוק איך זה עובד.

משלוחי גלידה – גם לאחר ימי הקורונה

וכיום, אין ספק שהקורונה כמעט חלפה ועברה, והשפעות הקורונה נשארות גם הרבה אחרי שהמחלה נעלמת כמעט לגמרי מהחיים שלנו. כך למעשה גם עם משלוחי הגלידות, שהבינו שהם כאן כדי להישאר, גם לאחר תום הסגרים שהביאו להקמת השירות הזה. כך למעשה כיום, ניתן להזמין כמעט כל סוג של גלידה עד הבית לגמרי – החל מרכישת גלידות המותגים המוכרות, גלידות על פי משקל, גלידות העשויות מפירות, גלידה טבעונית, ועד עוד גלידות רבות נוספות.

מאיפה הכי כדאי להזמין גלידה עד הבית?

היתרון המשמעותי והגדול ביותר של שירותי משלוחי הגלידות עד הבית, זה העובדה שמחירי הגלידות במשלוחים הבית הם זולים יותר במרב המקרים ממחירי הגלידות בסופרים, בפיצוציות, ועוד – זאת בשל העובדה שמשלוח הגלידה מתבצע הישר מהמפעל ישירות לביתו של הצרכן. נסו לחפש מקום אשר שולח את הגלידות הישר מהמפעל, וודאו כי המחירים של הגלידות שאתם מתכננים לרכוש הם נמוכים מהמחיר בפיצוציות, או לפחות זהה למחירים אלה.

איך בוחרים מקום ממנו ניתן להזמין גלידה עד הבית?

בעיקרון יש כמה דברים חשובים שכדאי להקפיד עליהם כאשר בוחרים חנות אינטרנטית או מקום שעושה משלוחים לגלידות וארטיקים. קודם כל, אתם צריכים לאהוב את הטעמים שאתם הולכים לאהוב, ולכן שווה לשאול או לבדוק איזה טעמים קיימים. עוד דבר שכדאי לשים אליו לב הוא כל הנושא של הרכיבים מהם הארטיקים ו/או הגלידות מיוצרים. למשל, חשוב לשים לב שהמוצרים שאתם רוכשים אינם מכילים חומרים משמרים, סוכרים פשוטים, רכיבים שאינם בריאים לנו ועוד. ככל שהארטיקים והגלידות יהיו איכותיים יותר, ככה יהיה לכם יותר כייף ותרגישו פחות רגשות אשם לאכול אותם. כדאי לשאול גם לגבי המשלוח, כלומר תוך כמה זמן מהרגע שאתם מזמינים את המשלוח יגיעו אליכם הארטיקים והגלידות שאתם רוצים להזמין. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא למצוא את החנות המושלמת עם הטעמים שאתם הכי אוהבים והשירות המנצח.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך