תרבות פנאי
בית עיצוב

צילום הריון – כך תעשו זאת נכון

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

לאחר שעברתן את כל הסקירות, את כל הבדיקות הנחוצות ואתן כבר ממש מתקרבות לשלב האחרון – הגיע הזמן להתחיל לחשוב על צילום הריון שכן, מדובר על צילומים שעשויים להנציח עבורכן תקופה נפלאה, בין אם מדובר על ההריון הראשון שלכן ובין אם מדובר על הריון שני או אפילו שלישי. צילום הריון הוא צילום יפה ומקסים בכל צורה בה הוא נערך, אם כי חשוב מאוד לדעת שעל מנת שתוכלו להוציא ממנו את המיטב, עליכן לדעת כיצד לעשות זאת נכון. אז איך עורכים זאת בצורה הנכונה ואיך נערכים לו מראש? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

צילום הריון – מתי עושים זאת?

בעת בה אנו מדברים על צילום הריון, הרי שהשאלה המרכזית לפני שמחפשים אחר צלם פורטרטים איכותי שיסייע לכן היא מתי עורכים צילומים אלו? ובכן, הצלמים המובילים בארץ של צילום הריון ממליצים לבצע זאת החל מהחודש השביעי, שהוא בעצם חל בשבועות ה-30 עד ה-35 להריון או לסירוגין, בשבועות 27-32 במידה ומדובר על בהריון עם תאומים. מומלץ לבצע צילום הריון בתקופה זו מאחר וזהו הרגע בו הבטן נראית ועדיין אין כבדות או נפיחות שבדרך כלל מאפיינות את החודשים הסופיים. אולם, גם חודש שמיני הוא בסדר גמור בשביל לבצע צילומים, כל עוד אתן מרגישות בנוח. 

 

איפה ניתן לערוך צילומים אלו?

ניתן לערוך צילומי הריון במגוון מקומות שונים, כמובן תלוי בהעדפה שלכן. מומלץ מאוד לקבל השראה מאתרים שונים כדוגמת Pinterest או אפילו להסתכל באתרים של צלמים, ובייחוד של צלם שאהבתן את סגנון העבודה שלו על מנת שתוכלו לבחור מקום ייחודי שיעניין אתכן ותוכלו להפיק בו את התמונות הטובות ביותר. לדוגמא, ניתן לערוך צילומים אלו בסטודיו שכן, צילומים שנערכים בסטודיו מתבצעים באווירה יותר אינטימית אשר עשויה להקנות לכן תחושת נוחות ושחרור שהן חשובות מאוד עבור צילומי הריון. נוסף על כך, בסטודיו יש מזגן שעובד ושירותים זמינים, דבר חשוב מאוד לנוחותכן בתור נשים הרות. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך