תרבות פנאי
בית עיצוב

טבק לעישון – דברים שכדאי לדעת 

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

על אף שנראה כי הדבר פופולרי במיוחד בשירות הצבאי, מעשנים רבים בימינו מחליטים לוותר על סיגריות מקופסא ועוברים במקום זאת לצריכת טבק לעישון שכן, מדובר על אפשרות חסכונית יותר גם לאחר העלאה דרסטית של מחירי הטבק בישראל. אולם, חשוב מאוד לציין שגם אתם מעשנים מנוסים וגם אם אתם חדשים לכל עניין הצריכה של טבק זה, עדיין קיימים מספר דברים שכדאי לכם לדעת על כך.

 

טבק לעישון – אפשרות חסכונית

מלבד השיקול הבריאותי שבעניין והעובדה כי סיגריות אינן מביאות איתן ריח נעים בשום צורה עבור הציבור שאינו מעשן, בדרך כלל נהוג להגיד כי עישון סיגריות הוא עסק יקר שכן, זהו בהחלט הרגל שמביא איתו הוצאות רבות. אולם, במידה ותשוו בין קופסאות סיגריות המיוצרות על ידי מותגי הטבק המובילים לבין טבק לעישון, אין ספק כי תגיעו למסקנה כי סיגריות מגולגלות הן אפשרות חסכונית פי כמה, כמו לדוגמא הטבק של באלי שאג

 

 אפשר גם ללא ניקוטין

עבור אלו שמעוניינים להיגמל מההרגל הרע והיקר, קיים טבק לעישון שמגיע ללא ניקוטין שכן, ההיגיון שמאחורי מוצר זה הוא להמשיך לתת למעשן את התנועה שהוא רגיל אליה למשך תקופה קצרה אך ללא חומר הניקוטין, כך שעם הזמן תפחת התלות באותו החומר הממכר. 

 

יש טבק לעישון בטעמים מיוחדים

מלבד גרסאות של המותגים המובילים שמייצרים קופסאות סיגריות, תוכלו למצוא גם טבק בטעמים מיוחדים כאשר הרעיון המרכזי שמאחורי מוצר זה הוא להנעים על חווית העישון מבחינת הטעם הארומטי בפה וכן גם הריח. למעשה, קיימים מגוון טעמים, החל מוניל ועד לדובדבן, אם כי חשוב מאוד להדגיש שבמקרים מסוימים מדובר על אפשרות אפילו עוד יותר לא בריאה שכן, בדרך כלל משתמשים בכימיקלים רבים על מנת לייצר את אותם טעמים שאתם מעשנים.

 

לסיכום

אין ספק כי עבור אלו שלעת עתה עדיין ממשיכים עם הרגלי העישון שלהם, האפשרות של גלגול היא האפשרות המשתלמת ביותר שכן, אם כבר אתם מעשנים – לפחות תחסכו הוצאות מבלי להתפשר על חווית העישון שלכם. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך