תרבות פנאי
בית עיצוב

בונים אתר בזול? את המחיר תשלמו אחר כך

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

ישנן סיבות רבות מדוע לא כדאי לבנות אתר זול. אחת הסיבות העיקריות היא שהוא לא יוכל להמיר מבקרים ללקוחות. כמה סיבות אחרות הן שזה לא ידורג טוב בגוגל ולא תהיה לך מספיק תנועה לאתר שלך. העלויות של בניית אתר עם תוכן איכותי, עיצוב ופונקציונליות יהיו גבוהות מעלות תחזוקת אתר זול אבל היתרונות שווים את זה. הבעיה היא שאם בונים אתר בזול הוא לא יספק את אותה רמת איכות ומקצועיות שאתה צריך. זה יכול להשפיע לרעה על העסק שלך.

יש הרבה סיבות למה לא בונים אתר בזול. אחד מהם הוא היעדר עיצוב ופונקציונליות. אתר זול יהיה מוגבל בעיצוב ובפונקציונליות שלו, וזה לא מה שרוב האנשים רוצים. סיבה נוספת לא לבנות אתר זול היא שזה יעלה לך יותר כסף בטווח הארוך. ייתכן שתצטרך לשלם עבור אירוח, רישום שם דומיין ודברים אחרים שלא היית צריך לשלם עליהם אם היית בונה אתר איכותי יותר מההתחלה.

איך נוכל לדעת שבונה האתרים הוא איש מקצוע טוב

מנהל אתרים טוב תמיד מעודכן במגמות האחרונות בענף. הוא נשאר מעודכן עם ההתקדמות העדכנית ביותר בטכנולוגיה ומסוגל להשתמש בהם לטובתו.

מנהל אתרים טוב תמיד נמצא בהישג יד, הוא אף פעם לא מפספס אף עדכון או מהדורה חדשה. הוא גם מסוגל להשתמש בכישוריו כדי ליצור משהו מושך ויזואלית וקל לנווט עבור הלקוחות שלו.

לא קל לדעת אם מנהל האתר טוב או לא. אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי לגלות. אחת הדרכים היא לבדוק את תיק העבודות שלו ולראות מה הוא עשו בעבר. אתה יכול גם לבקש הפניות מאנשים שעבדו איתו בעבר.

מנהל אתרים טוב הוא מישהו שיכול לעשות את הפעולות הבאות:

  1. התעדכן בטרנדים הטכנולוגיים העדכניים ביותר בעיצוב ופיתוח אתרים
  2. הבין את הצרכים של הלקוחות שלו והגיע לפרויקט העונה על הצרכים הללו
  3. להיות מסוגל לתקשר בצורה יעילה וברורה עם הלקוחות שלו
  4. יכולת לעבוד על פרויקטים באופן עצמאי או בצוות

מה הדברים החשובים ביותר לאתר תדמית פשוט

הדברים החשובים ביותר לאתר תדמית פשוט הם עיצוב טוב וניווט קל.

עיצוב הוא הדבר החשוב ביותר שיכול ליצור או לשבור את האתר שלך. עיצוב טוב יעזור לך למשוך יותר מבקרים ולהמיר אותם ללקוחות. אם יש לך ניווט קל באתר שלך, יהיה קל יותר למבקרים שלך למצוא את מה שהם מחפשים ולחזור לאתר.

בנייה ועיצוב אתרים טוב הוא הבסיס לאתר אינטרנט מצליח. עיצוב פשוט ומושך ימשוך יותר מבקרים ויגרום להם להישאר באתר לפרק זמן ארוך יותר מה שיגרום לגוגל לאהוב את האתר שלנו יותר כי הוא מבין שאם משתמשים נמצאים באתר שלנו לפרק זמן ארוך אז כנראה שהוא נותן את התשובות המתאימות לגולשים באתר.

עיצוב אתרים טוב הוא לא רק על מה שאתה רואה, אלא גם על איך זה מרגיש להשתמש. זה צריך להיות קל לניווט ומהיר לטעינה.

אתר תדמית פשוט הוא אתר אינטרנט המציג תמונות ומאפשר לצופים להגיב על התמונות. העיצוב של אתר תדמית פשוט צריך להיות נקי וקל לניווט. לעיצוב טוב תהיה גם מטרה ברורה, יקל על המשתמשים למצוא את מה שהם מחפשים, ויאפשר להם לשתף במהירות את התמונות עם אחרים.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך