תרבות פנאי
בית עיצוב

מעבר דירה וסידור הבית

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

מעבר דירה הוא משימה לא פשוטה בכלל, אך הכרחית שכן, לפעמים כדאי לעבור לדירה חדשה. יכול להיות שמדובר בבית מרווח יותר, נוח יותר ואילו הסביבה במקום יותר טובה או לסירוגין, לפעמים החיים יכולים להוביל אותנו למקום בו נצטרך לעבור לאזור אחר מכורח הנסיבות. אולם, חשוב לציין כי בכל מקרה וללא קשר לסיבת המעבר, התהליך של המעבר עצמו הוא מאתגר, ולא מעט אנשים עשויים להתקשות במסגרתו, וזאת מבלי להזכיר את הצורך לסדר את הבית החדש לאחר תום תהליך המעבר. אז איך אפשר לערוך מעבר דירה ולסדר את הבית החדש בצורה נכונה, ומה עוד עליכם לדעת על נושא זה? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

מעבר דירה – טיפים מרכזיים

רגע לפני שתחפשו אחר קרטונים למעבר דירה בראשון לציון, הרי שעליכם לדעת איך לעשות זאת נכון ואיך להקל על עצמכם ככל הניתן במסגרת תהליך המעבר עצמו. הנה כמה טיפים מרכזיים שיעזרו לכם:

  • ארגנו את הדברים מראש – כמו כל תהליך מורכב אחר בחיים, גם מעבר דירה הופך להיות הרבה יותר פשוט כאשר אתם מתחילים מוקדם, ומארגנים את כל מה שאתם צריכים מבעוד מועד. חשוב מאוד להקפיד שלא לדחות את האריזה ואת הסידורים לרגע האחרון שכן, מעבר דירה הוא גם-ככה לחוץ, וכמובן שלא נרצה להוסיף ללחץ ולהגביל את עצמנו בזמן. במקום, עדיף להתחיל מוקדם ככל הניתן ולעשות קצת בכל יום. כך גם נוכל להיות רגועים במסגרת תהליך המעבר מכיוון שהוא לא קוטע את שגרת חיי היום-יום שלנו.
  • סדרו את הקרטונים לפי חדרים – סדר וארגון הוא המפתח, במיוחד אם אתם רוצים לדעת בדיוק מה הולך לאן כאשר תסדרו את הדירה החדשה שלכם. בשביל להקל על עצמכם בתהליך הפריקה, אנחנו ממליצים מאוד למיין את הקרטונים בצורה בה יהיה לכם נוח לזכור מה הולך לאן. תוכלו למיין את הארגזים לפי תכולה, או בכלל למיין אותם לפי חדרים – העיקר שתמצאו סדר מסוים שעובד ולכם ונוח עבורכם, מכיוון שכך בעצם תוכלו לקבל חווית אריזה הרבה יותר נוחה ומסודרת, מה שמוביל לתהליך מעבר דירה רגוע יותר ונוח יותר.

 

שירותי פריקה וסידור – שווה לשקול

כדאי לשקול גם להיעזר בשירותי פריקה וסידור בארונות, מכיוון שאלו חוסכים לכם הרבה מאוד זמן יקר ועוזרים לכם להתאקלם בדירה החדשה שלכם מהר ככל הניתן. כך תוכלו להרגיש שאתם כבר בבית החל מיום המעבר הראשון ללא כל מאמץ נוסף. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך