תרבות פנאי
בית עיצוב

כמה קרטונים צריך למעבר דירה

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

לא מעט אנשים תוהים כמה קרטונים הם יצטרכו עבור מעבר הדירה שלהם שכן, מעבר דירה זהו תהליך לא פשוט כלל, שטומן בתוכו הרבה מאוד לחץ ותכנונים, שיכולים ללוות אותנו גם עד לרגע האחרון. אמנם, חלק משמעותי מהקושי יורד כאשר אנחנו נערכים מראש, מה שניתן לעשות על ידי היערכות עם כמות קרטונים שתספיק לנו. עם זאת, יש לא מעט משתנים שקובעים כמה קרטונים נצטרך, בין היתר בהתאם לגודל הדירה החדשה שעוברים אליה. אז איך בכל זאת תוכלו לדעת כמה קרטונים תצטרכו למעבר דירה, ומה חשוב לקחת בחשבון כשאתם מחליטים? בכתבה זו תוכלו למצוא את כל התשובות.

 

קצת רקע

רגע לפני שאתם מחפשים ממי הכי שווה להזמין חומרי אריזה עבור המעבר שלכם – בוודאי תרצו להבין כמה קרטונים תצטרכו בפועל. ובכן, על מנת לענות על השאלה הזו נצטרך לזכור לפני הכל כי כל בית הוא בגודל שונה, וכמובן שלכל אחד יש כמות חפצים שונה. לדוגמא, סביר להניח כי זוג צעיר שעובר לדירת 3 חדרים יצטרך הרבה פחות קרטונים בהשוואה למשפחה עם 3 ילדים שעוברים לדירת 5 חדרים.

 

אז איך אפשר לדעת כמה קרטונים נצטרך?

כאמור, כל מעבר דירה הוא שונה, אבל לא תמיד פשוט להבין בדיוק איזו כמות קרטונים מתאימה לכם. לכן, כדאי מאוד ללכת על מספר בסיס מסוים שהוא נחשב פחות או יותר ל"ממוצע" בנוגע לסיטואציות מעבר דומות לשלכם, ומשם כבר להתחיל לעשות את ההתאמות שלכם. לדוגמא, עבור דירת שלושה חדרים ממוצעת יהיה צורך בכמות מינימלית של לפחות 50 קרטונים, אם כי במקרים מסוימים ייתכן כי תצטרכו אפילו יותר. 

 

כללים חשובים

בדרך כלל, נהוג להשתמש לפחות ב-15 קרטונים עבור כל חדר. לכן כשמדובר בדירת 5 חדרים נצטרך לפחות 75 קרטונים, אם כי לא נרצה ללכת על המינימום כדי שלא ניתקע בלי קרטונים בשעת הצורך – ולכן עדיף אפילו לדאוג ל-100 קרטונים בתור משנה ביטחון. ניתן גם לחשב את כמות הקרטונים שאתם צריכים לפי מספר הנפשות בבית, כאשר לכל אדם בממוצע 20 קרטונים יספיקו. לדוגמא, עבור בית של הורים וילד יחיד יהיה צורך ב-60 קרטונים לפחות, אך אם מדובר במשפחה בת 3 ילדים יהיה צורך במינימום 100 קרטונים. 

 

ולסיכום

בחירת כמות קרטונים רצויה למעבר דירה היא אינה עניין של מה בכך, אבל חשוב לדעת איך לעשות את זה נכון כדי לצלוח את המעבר – ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך