תרבות פנאי
בית עיצוב

מה הקשר בין חנות איקומרס לצילום תמונות

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

כיום כמעט כל עסק שמוכר מוצרים מציע אותם למכירה גם באתר אינטרנט. אחת ההגדרות שכדאי להכיר לאתר אינטרנט שמוכר מוצרים היא חנות איקומרס. בכל הנוגע למכירה של מוצרים און ליין אחד הנושאים החשובים ביותר הוא נושא התמונות. כשגולש מגיע לאתר וצריך להחליט אם הוא קונה את המוצר מבלי לראות אותו במציאות, הדברים שהכי יכולים לשכנע אותו בתהליך הקנייה הם תמונה טובה וברורה של המוצג ופירוט טקסטואלי ככל הניתן. אז אם יש לך רצון למכור מוצרים און ליין אלו הטיפים שלנו.

בחרו צלם מעולה

ישנם צלמים המתמחים במגוון סוגי צילום שונים, יש צלמי דוגמנים, צלמי חוץ, צלמים בסטודיו ועוד. כשמדובר על צלם מוצרים, כדאי לכם לבחור צלם שיודע לצלם גם צילומי מוצר נקיים המכונים פקשוטים וגם צילומי אווירה למוצרים. לדוגמה כאשר מדובר בבגדים, לא מספיק לצלם את הבגד על רקע לבן ותמיד נרצה אותו גם על דוגמנית, אם מדובר על קנקן שתייה, יתכן שפקשוט לבדו יהיה מספיק. לכן ההחלטה לגבי צילומי פקשוטים וצילומי אווירה תלויה במוצרים שאתם מעוניינים למכור. לעיתים, ישנם אתרים שמוכרים מוצרים שהם מייבאים ולא מעצבים בעצמם, ואז לעיתים לחברה המקורית של המוצר יש תמונות שלו וצריך רק השלמה של צילומי אווירה לדוגמה.

מה עוד חשוב לדעת כשמוכרים מוצרים באתר אינטרנט?

מלבד התמונות שעושות חשק לגולשים לקנות את המוצר, יש חשיבות גבוהה למידע המשלים. ככל שתפרטו באתר שלכם יותר על המידות של המוצר, החומרים ממנו המוצר עשוי וכן הלאה, תוכלו להוריד מהגולשים את החסמים של אי הוודאות בקנייה ולצמצם את הסיכוי שירצו להחזיר או להחליף את המוצר לאחר קבלתו. לכן כשזה נוגע למידע טכני על המוצר, כל המרבה הרי זה משובח.

מוכרים מוצרים ורוצים להגדיל את הפוטנציאל שלכם? כמה טיפים להקמת חנות איקומרס

  1. חוויה מותאמת אישית -נסו להתאים את החנות באופן אישי לקהלי היעד שלכם. ככל שחווית הגלישה של הלקוחות שלכם תהיה מותאמת להם בצורה מדוייקת יותר ככה הסיכוי שתושלם הקנייה בכל פעם מחדש עולה.
  2. כדי ליצור קשר רב ערוצי עם הגולשים ולראות שהלקוח עובר סוג של מסע בדרך לביצוע ההזמנה.
  3. רשתות חברתיות – מומלץ ליצור קישוריות בין האתר שלכם לבין הרשתות החברתיות השונות.
  4. תמונות וסרטונים- כדאי להציג לגולשים תמונות איכותיות וסרטונים רלוונטיים למוצרים שאתם מוכרים.
  5. בלוג- חשוב שבאתר יהיה בלוג איכותי ומקצועי שיציג כתבות בהתאם לתחום שבו החנות עוסקת. ככל שהבלוג יהיה רלוונטי, מעניין ואיכותי יותר, כך האתר יקודם בגוגל בצורה טובה יותר.

 

אם אתם בדרך לבניית חנות אינטרנטית, כדאי לבחור חברה מקצועית שזו ההתמחות שלה מא‘ ועד ת‘. לאחר בניית האתר חשוב לבצע תהליכי קידום שיותאמו לתהליכי השיווק והפרסום הרלוונטיים לכם.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך