תרבות פנאי
בית עיצוב

הלוואה לכל מטרה

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

אנו חיים כיום בעידן של שפע שבו לא תמיד יש לאנשים את ההון הדרוש להם עבור כל מה שהם צריכים או רוצים. גופים פיננסיים רבים מציעים מגוון הלוואות לכל צורך ולכל מטרה, בין אם קל או מאתגר יותר להשיג אותה. בעבר אפשר היה לבקש ולקבל הלוואות רק לצרכים מסוימים וצריך היה להוכיח שאכן הכסף מועבר לגוף או אדם לצורך זה. כיום אין הדבר כזה וכל אדם יכול לקבל הלוואה לכל צורך שהוא ולעשות כרצונו בכסף שמועבר אליו. כאשר מפרסמים הלוואה לכל מטרה לכך בדיוק הכוונה – שימוש בכסף לצורך טיול בחו"ל, רכישת רכב, קניית מתנה או כל מטרה אחרת.

 

הקשר בין הלוואה לכל מטרה למשכנתא?

משכנתא היא הלוואה ספציפית בסכום גבוה מאד אשר תינתן ללקוח זה או אחר לצורך קניית דירה ולצורך זה בלבד. בכסף הזה אי אפשר לעשות שום שימוש אחר. כאשר אדם זה או אחר כבר מתגורר בדירה משל עצמו ומדי חודש מחזיר חלק מהסכום של המשכנתא, יתכן והוא ירצה לקחת הלוואה למטרה זו או אחרת ועל פי קריטריונים שונים שנקבעים מעת לעת יתכן וההלוואה הזאת תיחשב בתור משכנתא מדרגה שנייה וגם ההתייחסות אליה תהיה כאל משכנתא נוספת. הבנק יצטרך לאשר (או לא לאשר) את הבקשה ובמידה והבקשה תידחה יחשוב אותו לקוח איך להתמודד עם העניין.

 

קבלת הלוואות ומשכנתאות שלא דרך הבנקים

כיום יש לא מעט גופים פיננסיים שאפשר לפנות אליהם על מנת לקבל משכנתאות או הלוואות, גם בסכומים גבוהים במידה ולא רוצים לפנות אל הבנק או לאחר שהבנק דחה בקשה זו או אחרת. יש מגוון רחב של סיבות מדוע אנשים יעדיפו שלא לפנות לבנק ולכן כדאי להכיר את האלטרנטיבות הקיימות ובהחלט אפשר לקבל מהן מענה הולם שיענה על הצרכים השונים של הלקוחות. בדרך זו אנשים עדיין יכולים לקנות דירות או להגשים את החלומות שלהם בדרכים אחרות, גם אם בתמורה לריבית גבוהה יותר שמוצעת דרך הגופים הפיננסיים האחרים. 

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך