תרבות פנאי
בית עיצוב

וופורייזרים מה זה בכלל ומדוע כדאי להכיר אותם

אורי צוות SYT
אורי צוות SYT

אורי, חוקרת, ידועה בתור כזו שחופרת לעומק עד שמוצאת את אשר על ליבה

כל אדם שבוחר לעשן, נחשף למגוון של מושגים כמו, סיגריה אלקטרונית, תחליפי טבק, כאשר אחד המוצרים היותר פופולארים, מוצר שבכל שנה שעוברת מגדיל את אחוז המכירות בתחום האידוי ומקטין את האחוז המכירות במוצרים אחרים נקרא וופורייזרים.

 

למעשה, מדובר במכשיר אידוי אותו מייצרים בטכנולוגיה סופר מתקדמת וחדשנית. מחקרים מעידים כי בשונה מניירות גלגול כמו בלאנטים, מוצרי טבק וכדומה, הוופרייזר נחשב לפחות מזיק. מדובר בחוויה שנחשבת לבריאה יותר ונעימה יותר ומאפשרת למצות את הרכיבים הפעילים בצמחים מסוגים שונים כמו קנאביס למשל. אותו מכשיר מקצועי מאפשר לנו להגיע לרמת בקרה ולשלוט ברמת החום ובטמפרטורה של המכשיר לאורך כל תהליך האידוי. באופן כזה הרכיבים הפעילים שנמצאים בתוך הצמח לא נפגעים ולא נוצר עשן, זאת בשונה מסיגריה למשל.

 

מהם היתרונות של וופורייזרים ואיפה מומלץ לרכוש אותו?

כמעט לכל צמח הקיים בטבע, יש את הסגולות והיתרונות שלו. אם אנחנו מעשנים את הצמח, אנחנו פוגעים ברכיבים שבו, לעומת זאת, אם אנחנו מאדים אותו, הגוף ממצה אותם בצורה מיטבית. יחד עם זאת, הבחירה לאדות מאפשרת למנוע הופעה של עשן המייצר תוצרי לוואי. אין בעיה של החומרים ובכך אפשר לומר באופן מוחלט כי אידוי נקי יותר, אסתטי יותר וגם פחות מזיק.  בנוסף, רכישה של המכשיר תאפשר לנו לחסוך בעלויות, משום שאנחנו צריכים רק כמות קטנה של החומר. יש מגון של מכשירים היום בשוק, גם בארץ, גם בחו“ל, ולכן, לפני שאנחנו בוחרים להצטייד בוופרייזר משלנו, עלינו לקחת בחשבון מגוון של פרמטרים ולהתייעץ עם מישהו שמבין בתחום. את המכשיר כדאי לקנות אך ורק בחנות מקצועית המתמחה במוצרי ואביזרי עישון ולא להתפשר על פחות מזה.

פייסבוק
לינקדאין
ווטסאפ
כתבות נוספות שיעניינו אותך